Messijev debi: ključni pogodak za Inter Miami nad Cruz Azulom

Comments · 174 Views

Messijev prvi nastup u Inter Miamiju napokon je došao kraju. Čestitamo Messijevoj posljednjoj pobjedi "Pink Army". Jučer je Miami International igrao protiv Cruz Azula, Messi je debitirao kao zamjena, a na kraju je Miami svladao Cruz Azul 2-1.

U 54. minuti utakmice, sudac je podignuo karton i Inter Miami je tražio zamjenu. Konačno je došao red na Messija i Busquetsa da debitiraju. Messi, koji je upravo igrao, brzo je zgrabio loptu i proslijedio je do drugog igrača Miami Internationala, no nažalost, drugi Yedlin je propustio priliku za udarac. Cruz Azulov branič je vrlo lukav, brani bezbrojne Messijeve lopte tijekom cijele utakmice.

Do 94. minute utakmice Inter Miami izborio je slobodan udarac u prednjem polju, Messi je pucao izravno i pogodio izravan lore, čime je Inter Miami osvojio bod. Messi je svoj ružičasti dres Inter Miamija br. 10 kvasio znojem tijekom cijele utakmice, a na kraju je pobijedio Cruza Azula i tako završio svoj debi.

Na kraju utakmice navijači u publici su poludjeli, navijači su direktno skinuli , mahali njime u rukama i slavili ovaj povijesni trenutak za Messija. Sam Messi istrčao je direktno na bok terena kako bi zagrlio malene obožavateljice, a Beckham koji je sjedio u dvorani također je bio sretan zbog ekipe i Messija.

Messijeva titula "Kralja lopte" zaista je zaslužena, a pomogao je Inter Miamiju da pobijedi čim je igrao. Ovdje smo da čestitamo Inter Miamiju, kao i Messiju i Busquetsu, koji su debitirali kao pridošlice u momčadi.

Navijači koji vole Messi Miami International dresove, mogu kliknuti na našu web stranicu! Ovdje su nogometni Svjetsko prvenstvo 2022 koje tražite.